Informace O NAS

Historie má začátky v polovině 19st., kdy bylo toto stavení postaveno jako fořtovna. V průběhu století měnilo majitelé a na začátku 20st. koupil toto stavení můj pradědeček RUDOLF ŠTRUMFA, který se právě vrátil z Ameriky, kde byl s celou rodinou, za prací na farmě.

Stavení koupil již jako hospodu a v tomto duchu pokračoval i on a po něm jeho syn FILIP ŠTRUMFA (můj dědeček). Po znárodnění hospodu spravovala Jednota, která v ní zaměstnávala manželku Filipa Štrumfy - ANNU (moji babičku), až do revoluce v roce 1989. V roce 1990 si vzali hospodu, jako soukromí podnikatelé (první na okrese), moji rodiče LUDMILA a LUBOMÍR ŠTRUMFOVI. Fungovali zde do začátku roku1998, poté byla hospoda zavřena.

V 60-80.letech byla hospoda vyhlášená, jako trampská. Ještě dnes ji někteří ze starých trampů, kteří tu spávali na půdě na seně, přijedou navštívit a zavzpomínat, tak na staré časy.

Hospodu jsem opět otevřela v roce 2004 já RENÁTA ŠTRUMFOVÁ se svým přítelem VLASTISLAVEM SLOVÁČKEM. 

V naší vesnici je spousta akčních lidí a většina se jich schází u nás. Dokážeme flámovat, až do rána a budeme s vámi držet krok, ať už se to bude týkat čehokoliv. NEVĚŘÍTE, TAK TO PROSTĚ BUDETE MUSET PŘIJET.

Máme nádherné okolí, které určitě stojí za to vidět. Nachází se zde spousta turistických a kulturních památek.

Našim jediným cílem je, aby jste odjížděli spokojení a s pocitem, že se sem musíte opět vrátit.